Author: admin

Plan zajęć sportowych w lipcu na hali sportowej ul. Chojnicka 35

(Prosimy zwrócić uwagę na nieznaczne zmiany godzin zajęć)

PONIEDZIAŁEK:

17.00 – rolki
18.00 – rolki płatne
17.00 – piłka nożna II
18.00 – zajęcia ogólnorozwojowe II
19.00 – zajęcia ogólnorozwojowe III

WTOREK:

11.00 – ćwiczenia sprawnościowe
12.00 – tenis
13.00 – crossfit
15.00 – brazylijskie jiu jitsu
16.00 – zajęcia ogólnorozwojowe I
17.00 – zumba dla dzieci
18.00 – zumba dorosłych płatna
19.00 – joga dorosłych płatna

ŚRODA:

16.30 – piłka ręczna
17.30 – zajęcia ogólnorozwojowe II
18.30 – zajęcia ogólnorozwojowe III

CZWARTEK:

11.00 – ćwiczenia sprawnościowe
12.00 – tenis
13.00 – crossfit

PIĄTEK:

17.00 – piłka nożna I
18.00 – koszykówka
19.00 – palant

Turnus zajęć żeglarskich – ważne informacje

Drodzy Rodzice!

W związku z rozpoczynającym się turnusem półkolonii żeglarskich informujemy, że dzieci mogą przybywać do obiektu sportowego na ul. Chojnickiej 35 od godziny 7.30, a odbierać je można do godziny 15.30.

Zajęcia żeglarskie trwają od 10.00 do 14.00.

Prosimy o zaopatrzenie dzieci w butelki na wodę – z filtrem. Warto im zapakować kanapkę.

Zapewniamy drożdżówkę na drugie śniadanie oraz ciepłe danie po zajęciach żeglarskich.

WAKACYJNE KURSY ŻEGLARSKIE
CO , KAŻDEGO DNIA, POWINNO ZNAJDOWAĆ SIĘ W TORBIE DZIECKA?

Harmonogram zajęć na hali sportowej ul. Chojnicka 35 do końca czerwca

21.VI poniedziałek
– godzina 17.00 – rolki,
– godzina 18.00 – rolki płatne I,
– godzina 19.00 – rolki płatne II,
– godzina 17.30 – piłka nożna II,
– godzina 18.30 – ćwiczenia ogólnorozwojowe II,
22.VI wtorek
– godzina 15.30 – jiu jitsu,
– godzina 16.30 – ćwiczenia ogólnorozwojowe I,
– godzina 17.30 – Zumba dorosłych płatna,
– godzina 18.30 – Zumba,
– godzina 19.00 – Joga dorosłych płatna,
25.VI piątek
– godzina 17.00 – piłka nożna I,
– godzina 18.00 – koszykówka,
– godzina 19.00 – palant,
28.VI poniedziałek
– godzina 17.00 – rolki,
– godzina 18.00 – rolki płatne I,
– godzina 19.00 – rolki płatne II,
– godzina 17.30 – piłka nożna II,
– godzina 18.30 – ćwiczenia ogólnorozwojowe II,
– godzina 19.30 – ćwiczenia ogólnorozwojowe III,
29.VI wtorek
– godzina 15.30 – jiu jitsu,
– godzina 16.30 – ćwiczenia ogólnorozwojowe I,
– godzina 17.30 – Zumba dorosłych płatna,
– godzina 18.30 – Zumba,
– godzina 19.00 – Joga dorosłych płatna,
30.VI środa
– godzina 16.30 – piłka ręczna I,
– godzina 17.30 – ćwiczenia ogólnorozwojowe II,
– godzina 18.30 – ćwiczenia ogólnorozwojowe III,
2.VII piątek
– godzina 17.00 – piłka nożna I,
– godzina 18.00 – koszykówka,
– godzina 19.00 – palant.